Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

selTitle=
selDescr=
selCategoryIds=[]
tagIds=[11439]
expandos={}
expandoIntervals={}
RESULT = 2082 items, page=1, ipp=10
Celkem nalezeno 2082 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce:
Pobytové Mensa campy na jižní Moravě Mensa ČR připravila na celé období letních prázdnin pro nadané děti širokou nabídku pobytových campů, které jsou zaměřeny jako zábavně-vzdělávací campy na rozvoj rozumových a sociálních schopností s volitelným programem. Campy jsou určeny pro věkovou skupinu 8–22 let (bližší informace u anotace jednotlivých campů).
OPEN HOUSE BRNO 2019 Festival Open House již podruhé otevře zajímavé budovy a místa v Brně. Návštěvníkům dá zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní, technické či vědecké budovy nebo co zbylo z industriálních staveb.
Setkání členů a příznivců Dětské Mensy - příležitost pro navázání přátelství i sdílení zkušeností celých rodin v Hotelu Termal Mušov v Pasohlávkách (jižní Morava)
DVPP Vyhledávání a identifikace nadání (IKAP) Druhý ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy
DVPP Systematický úvod do problematiky nadání První ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy
Festival IQ PLAY Chytré hračky pro děti
Podporujeme nadané děti pro budoucnost vzdělávací seminář v Plzni - 7. 3. 2019
Dny elektronové mikroskopie (6.–10. 3.2019) Dny elektronové mikroskopie mají za cíl představit úžasný obor elektronové mikroskopie. Brno je hrdý lídr světové elektronové mikroskopie. Dnes se zde prostřednictvím několika firem vyrábí více než 30 % celosvětové produkce elektronových mikroskopů. Nikde v Evropě se nevyskytuje taková koncentrace firem a vědeckých ústavů v tomto oboru jako v Brně.
DVPP Vyhledávání a identifikace nadání (IKAP) Druhý ze série seminářů zaměřených na oblast podpory nadání pro školní koordinátory podpory nadání, třídní učitele i další pedagogy
Jarní blok přednášek Jarní blok přednášek Vlastivědného muzea Jesenicka
Celkem nalezeno 2082 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce: