Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Obsah se štítkem pro učitele .

Projektové dny v iQLANDII

IQLANDIA umí připravit celodenní program na míru pro vaši školu. Prožijte se svými třídami netradiční den, kde se žáci dozví spoustu informací a vyzkouší mnoho pokusů z přírodovědných předmětů. 

Kulatý stůl 3 - podpora nadání

V úterý 31. října 2017 se na libereckém pracovišti NIDV uskuteční třetí kulatý stůl. Setkání přinese nové informace o činnosti jednotlivých subjektů, které mají vztah k podpoře nadání....

Zkušenost, která vám změní život

Článek publikovaný ve Speciálu pro střední školy úspěších českých žáků v mezinárodních soutěžích v  perspektivě několika posledních let. Zkušenost, která vám změní život
Je zobrazeno 1 - 3 položek z celkového počtu 163.
Položek na stránku 3
  55

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz