Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Setkání Dětské Mensy

Jarní setkání členů a příznivců Dětské Mensy

Laboratoř Jaroslava Heyrovského

Otevření nové laboratoře v Technickém klubu mládeže v Litoměřicích za spolupráce s Akademií věd ČR bude slavnostně provedeno 19.12.2016 v 16,00. Laboratoř nabízí workshopy pro žáky ZŠ v...

Logická olympiáda – okresní kola pro kategorii MŠ

V pondělí 7. listopadu 2016 proběhnou ve vybraných okresních městech ČR okresní kola Logické olympiády pro kategorii MŠ. Pořadatelem Logické olympiády je Mensa České republiky. ...
Je zobrazeno 91 - 95 položek z celkového počtu 145.
Položek na stránku 5
  29