Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Další ročník European Science Olympiad (EUSO) právě začíná

European Union Science Olympiad (Přírodovědná olympiáda zemí Evropské Unie) European Union Science Olympiad (EUSO) - byla založena v roce 2002 (dr. Michaelem Cottrem z Dublin...

Výsledková listina ruský jazyk SŠ II 2014_15

Výsledková listina ruský jazyk SŠ II 2014_15

Výsleková listina ústředního kola v ruském jazyce, kategorie SŠ II. Soutěž se konala 9.4.2015 v NIDV v Praze.

AFS nabízí částečná stipendia pro studium v zahraničí

Díky mezinárodní síti kanceláří AFS po celém světě, která má více než 90ti letou tradici, umožňuje AFS českým středoškolákům studium v zahraničí po dobu třech či šesti měsíců nebo celého školního...

Matematika, matematicky nadaní a jejich rodiče

Rozhovor s doktorkou Michaelou Kaslovou, která vede 23 let Klub přátel matematiky, své zkušenosti také předává studentům a začínajícím učitelům na Katedře matematiky a didaktiky matematiky...

Konzultační středisko SOČ pro biologii

Využijte nabídky kozultačních středisek SOČ pro učitele a žáky. Od března se nabídka rozšířila o konzultační středisko o BIOLOGII v...
Je zobrazeno 121 - 125 položek z celkového počtu 139.
Položek na stránku 5
  28