Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Konzultační středisko SOČ pro biologii

Využijte nabídky kozultačních středisek SOČ pro učitele a žáky. Od března se nabídka rozšířila o konzultační středisko o BIOLOGII v...

Mezinárodní olympiáda odborných projektů v Gruzii

Autoři odborných projektů z matematiky, chemie, biologie, fyziky, technických oborů a informačních technologií se mohou zúčastnit 7. ročníku mezinárodní olympiády odborných projektů (International...

Fenologie - jednodenní seminář pro učitele v Praze 18.2.2013

Na tomto semináři se dozvíte a především si prakticky vyzkoušíte činnosti, které vedou k pochopení fenologických proměn stromů. Zaměříte se na jarní i podzimní fenologická pozorování a naťuknete i...

Vždy záleží na osobnostech těch, které děti vychovávají

Rozhovor s Evou Vondrákovou, přední českou odbornicí na identifikaci nadaných, jejich vzdělávání, podporu, práci s rodiči atp.

Mensa NTC Learning System

Jde o systém učení dětského mozku za pomoci cvičení, které mají vědecký základ v průkaznosti zvýšení efektivity využívání mozkové kapacity v dětském věku.
Je zobrazeno 126 - 130 položek z celkového počtu 140.
Položek na stránku 5
  28