Nabídka portálu pro rodiče

Ať již máte o nadání svých dětí jasno, anebo si jím nejste jisti, na portálu najdete především informace o nadání a práci s ním, kalendáře aktivit pro děti a mládež, možnost poradit se se zkušenými pedagogy či psychology.

Aktivity pro nadané i zájemce o obor nejrůznějšího druhu - mimoškolní kroužek, prázdninovou letní školu, soutěže apod, najdete v rubrice Aktivity.

Školy, které se speciálně věnují nadaným, můžete vyhledat v rubrice Školy pod volbou PSystém podpory nadání.

Další možnosti podpory naleznete též v Projektech pro nadané nebo v Organizacích, které se nadáním z nějakého hlediska zabývají.

Stipendia a ocenění Vám pomohou najít, kam se obrátit pokud chcete své dítě podporovat při studiu, nebo jej odměnit za výborné výsledky.

Literaturu pro své nadané dítě či pro sebe si můžete nechat doporučit v rubrice Knihy pod volbou Zdroje

Odborné články, studentské práce, legislativu, populární články a další informace k tématu nadání shromažďujeme v rubrice Články převzaté a Odkazy.

Odborný časopis k tématu - Svět nadání, který je prvním u nás vycházejícím periodikem týkajícím se nadání a nadaných.

Konzultace s pedagogy a psychology k diagnostice, rozvoji, podpoře nadání, ale také třeba poradit se, jaké hry jsou pro nadané nejvhodnější můžete v Poradně.

Pokud Vám na stránkách něco chybí, nebo chcete vyjádřit svůj názor, kontaktujte nás přes rubriku Kontakty.

Leták ke stažení v pdf.

Výběr obsahu pro rodiče

Pedagogicko- psychologická poradna Plzeň, Částkova 78 32600 Plzeň

Kontaktní osoba: Mgr. Václav Svoboda 377468167 vaclav.svoboda@pepor-plzen.cz Cílové skupiny aktivit pro podporu nadání: děti, žáci a studenti /od 5 let, po dobu studia, MŠ, ZŠ,...

Rozvíjení rozumového potenciálu - seminář pro pedagogy

Cílová skupina : pedagog ZŠ Datum a místo konání :   20. dubna 2015 -  8.30 - 15.00 Plzeň, Čermákova 18, krajské pracoviště NIDV Lektor:  Mgr. et. Mgr....

Zlatý oříšek letos poprvé i v Královéhradeckém kraji

Královéhradecký kraj se letos poprvé připojuje k soutěži Zlatý oříšek. Šikovné děti ve věku 6 - 14 let zde mohou soutěžit v nejrůznějších oborech: sportu, umění, vědomostních oborech, řemeslných...

Mezinárodní soutěž Expo- Sciences International

Ve dnech 19. - 25. 7. se uskuteční již 15. ročník Milset Expo - Sciences International (ESI) . Mladí lidé z celého světa zde prezentují své projekty  z oblasti přírodních a technických...
Je zobrazeno 141 - 145 položek z celkového počtu 165.
Položek na stránku 5
  33