Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Obsah se štítkem aktivity .

Ivo Kraus (FJFI ČVUT), Christian Doppler, běh života a jeho hvězdná hodina

FJFI ČVUT zve na přednášku z cyklu fakultních kolokvií o fyzice a matematice. Místo konání: FJFI ČVUT, Břehova 7, Praha 1 sála B115 Datum konání: 10. 5. od 15.30 hodin Webové stránky akce: ...

Geometrické pojmy na ZŠ – 2. část

Přednáška cyklu Seminářů z didaktiky matematicky a elementární matematiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Geometrické pojmy na ZŠ (2. část); Lenka Juklová a Marie...

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz