Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Obsah se štítkem aktivity .

Odhalená tajemství Pluta (přednáška Plzeň, 15.2.)

Science café Plzeň uvádí přednášku "Odhalená tajemství Pluta: Datum konání: středa15.2. od 18.30 - 20.30 Místo konání : Kavárna Íčko, Sedláčkova 19, Plzeň 3 Host: Lumír Honzík,...

Vědátorský tábor ve Světě techniky

Máte pro svá dítka vymyšlený program na ostravské jarní prázdniny?

FameLab 2017 - bavme se vědou!

Mezinárodní soutěž FameLab v České republice vstupuje do 7. ročníku. Zájemci mohou své přihlášky posílat do 27. února 2017. Tato soutěž pro mladé vědce a vědkyně vznkla v Anglii v r. 2004 a od...

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz