ONLINE DOUČOVÁNÍ Potřebujete pomoci se školou? Lektoři VIDA! jsou tady pro vás

14.02.2021

Doučování může být jednorázové. Naši lektoři si s dětmi mohou zopakovat učivo před důležitým testem nebo poradit s řešením konkrétních úloh (ty nám po domluvě můžete následně poslat e-mailem a my si předem připravíme jejich řešení).

Lektor se bude věnovat pouze vašim dětem a to po celých 60 minut doučování. To je velkou výhodou oproti distanční výuce, během které není dostatečný prostor probíranou látku pochopit a naučit se ji.

Doučování ale může být také dlouhodobé. Můžeme vám pomoci například s přípravou na přijímací zkoušky. V tom případě se vám vyplatí si předplatit více doučovacích lekcí.

Kdo bude doučovat?

Doučování vedou zaměstnanci a lektoři VIDA!, se kterými jste se mohli potkat v naší expozici nebo na doprovodných programech, když jsme měli ještě otevřeno. Ve většině případů jsou mezi lektory studenti magisterských či doktorských oborů. 

Pro koho je doučování určeno?

Pro žáky navštěvující 1. stupeň základní školy a pro studenty 2. stupňů ZŠ a také středních škol.

Jaké předměty doučujeme?

Zvládneme doučovat většinu školních předmětů. Pokud vám v seznamu některý předmět chybí, můžete nám jej při registraci dopsat do formuláře. Pokusíme se sehnat lektora, který by doučování zajistil. 

Vybírat můžete z těchto školních předmětů:

  • čeština, anglický jazyk, matematika, přírodověda, biologie, fyzika, chemie, zeměpis, vlastivěda, dějepis (pouze SŠ), německý jazyk, španělský jazyk, latina (pouze SŠ), informatika a základy společenských věd (pouze SŠ)

Kolik stojí online doučování?

  • 250 Kč za jednu lekci o délce 60 minut
  • 1000 Kč za 4+1 lekce zdarma (každá o délce 60 minut)

Jak se přihlásit?

  • Vyplňte dotazník a dejte nám vědět, o jaké předměty máte zájem a které dny a v jaký čas se vám doučování hodí.
  • Po odeslání dotazníku, jehož kopie vám přijde také na vaši e-mailovou adresu, se vám zpravidla do jednoho pracovního dne ozve telefonicky koordinátorka doučování ve VIDA! a domluví se s vámi na přesné podobě doučování.
  • Jakmile se domluvíte, na e-mail vám přijdou pokyny k zakoupení voucheru na doučování.
  • Nákup se uskuteční v našem e-shopu. Po zaplacení poukazu máte doučování rezervováno.  

→ Dotazník k přihlášení