Technecium ONLINE 2021

15.02.2021

Zajímá vás věda a technika? Rádi bádáte a nebo tvoříte nové věci? Chcete se potkávat s podobně zaměřenými vrstevníky a studenty středních i vysokých škol či inspirativními vědci a inženýry?  Chcete zažít dobrodružství a naučit se dělat mimořádné věci? Navštěvujte naše pravidelné online přednášky, semináře, kurzy a kroužky nebo klub pro mladé badatele a tvůrce. 

Podrobnosti naleznete zde:  https://technecium.org/technecium_online/

Rádi by jste navázali na vaši jarní online přípravu letním týmovým badatelským nebo tvůrčím projektem s odborníky z praxe spojeným s letní školou a stáží na výzkumném a vývojovém pracovišti? Přihlaste se na letní T-Expedici a MakerCamp 2021, které probíhají v červenci a srpnu 2021 v Makerspace Technecium, JHV Engineering i u dalších odborných partnerů našeho talencetra. 

Podrobnosti naleznete zde:  https://technecium.org/letni-skola/

Chcete dělat něco jedinečného? Hledáte atraktivní téma na tvůrčí či badatelský projekt, ročníkovou nebo maturitní práci či SOČku? Chcete si vyzkoušet reálnou práci ve vědě a výzkumu nebo na vývoji technických a  sociálních inovací?  Ve spolupráci se s odborníky ze špičkových pracovišť vysokých škol, akademie věd a high-tech firem Vám nabízíme široké spektrum témat z oblasti součásné vědy a techniky ze kterých si můžete vybírat.

Podrobnosti naleznete zde:  https://technecium.org/projekty/

V případě jakýchkoliv dotazů pište nebo volejte prokop.alex@technecium.org, +420 774 143 458