Kroužek Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální odpolední aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“.  Každá lekce je zaměřena jednu část lidského těla a kombinuje v sobě jak rozšiřování znalostí o jeho částech, tak i zkoumání jeho fungování na sobě, virtuálních simulacích a modelech, které si děti v mnoha případech samy vyrobí a poté odnesou domů.

Kurz má celkem 8 lekcí, 4 v každém pololetí. Lekce probíhá jedenkrát za měsíc (konkrétní náplň a data lekcí najdete v přiloženém pdf souboru níže), trvá 3 hodiny a je zaměřená na 1 část lidského těla.

Lekce je určena pro minimálně 3, maximálně však 6 dětí a základem je individuální přístup a pomoc každému účastníkovi dle jeho schopností a zájmu. Kurzy jsou vhodné pro děti od 7 let (2. třídy), ale vždy záleží na individuálních schopnostech a zájmu dítěte.

Kroužek probíhá v budově Podolské vodárny na Praze 4, v případě zhoršené epidemiologické situace budou kroužky dočasně vedeny online, aby děti o nic nepřišly.
Více info a přihlášky: undefined

Datum konání
01.10.2020 - 04.02.2021
Pravidelná
Ano
Den
čtvrtek
Od - do
16:00 - 19:00
Organizátor
Talentpoint Intellectus
Adresa
Podolské nábř. 10
Praha 4
14000
Kraje
Celostátní
Url adresa
Registrace od - do
01.09.2020 - 30.10.2020
Typ
Žáci a studenti
Obor
Biologie
Cílové skupiny
Žáci - první stupeň, Žáci - druhý stupeň
Hodnocení