Letní příměstký tábor 11. – 15. 7. 2022: Programování a základy robotiky pro začátečníky + bádání a věda s Klárkou

Během 5 dní tábora se budeme učit programovat v blokových programovacích jazycích vhodných pro začátečníky. Na své si přijdou i milovníci moderních technologií, protože budeme v rámci táborového programu nejen programovat, ale ukážeme a vyzkoušíme si i promakané roboty a další techniku a elektroniku! Vše si budeme propojovat dohromady pomocí her. A jelikož letní tábory jsou i o zábavě a odpočinku, budeme také vyrážet často ven, aktivně odpočívat a zahrajeme si i nějakou hru z naší široké nabídky deskovek.

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17. hod. Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí. 

Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnuse. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Tábor je vhodný pro děti od 6 let, zkušenost s programováním ani předchozí přírodovědné znalosti nejsou podmínkou.

Turnus je osvědčený z loňského roku. Pokud se ale někomu program loni líbil, nemusí se bát přihlásit znovu. Aktivity a témata upraví lektoři podle zájmu dětí a nudit se tedy nebudou ani loňští účastníci!

Tábor probíhá v budově Pedagogické fakulty UK (Magdalény Rettigové 4, 110 00 Praha-Nové Město).

Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou.

Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSektjP7yxcGILMwss2kjPGcjszaMmkU52BIex0wjDWrW86EpA/viewform?fbclid=IwAR3o9ABBT5vppMqrLkofK9V58rf4skbkPwNxNu0OCC7QoykAzSMp6oIo5Qs

Datum konání
11.07.2022 - 15.07.2022
Pravidelná
Ne
Organizátor
Intellectus
Adresa
Magdalény Rettigové 4
Praha 1
11000
Kraje
Celostátní
Url adresa
Registrace od - do
04.04.2022 - 11.07.2022
Typ
Žáci a studenti
Obor
Biologie, Chemie, Fyzika, Ostatní, Programování, Technika, Společenskovědní
Cílové skupiny
Děti - mateřská škola, Žáci - první stupeň, Žáci - druhý stupeň
Hodnocení