#startuji: Startup 101 s Pavlínou Louženskou

Aktivita je zdarma

Jak budovat a řídit startup

Koukneme se na základy toho, jak se staví startup. Jakým způsobem si udělat výzkum i Value Proposition Canvas tak, abyste si byli jisti, že máte dobrý Product Market Fit. A současně, jak dále pracovat s produktovou roadmapou i jak se postavit k základům Growth Marketingu. Akce je ideální pro ty, co o podnikání uvažují, nebo jsou před prvním milionem. Tenhle workshop baví a hlavně funguje, Pavlína ho pravidelně školí třeba pro akcelerátor Google for Startups.

Jak bude seminář probíhat?

Seminář se odehraje v prostorách coworkingu Clubco (Vlněna 5, 602 00 Brno-střed). Připravte se na interaktivní program, ve kterém se spolu s ostatními účastníky rozhodně nebudete nudit.

Jak se přihlásit?

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Tahle akce má opravdu omezenou kapacitu, celkem máme místa pro 30 lidí s nápadem nebo v začátcích podnikání. Proto se zaregistrujte co nejdříve! Pokud se přihlásíte, ale nakonec nebudete moci přijít, tak se prosím včas odhlaste a dejte možnost někomu na waiting listu, aby si mohl akci užít místo vás. 

Kdo vás tématem provede?

Pavlína Louženská

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Píše newsletter na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast Trendspotting. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020.

Grow with Google

Od roku 2015 pomohl program Grow with Google milionům Evropanů najít práci, rozvíjet jejich kariéru nebo podnikání. Teď se podílí na  urychlení hospodářské obnovy Evropy prostřednictvím svých technologií, nástrojů a školení.

Tento webinář vám bezplatně přinášíme díky spolupráci s Grow with Google.

Datum konání
01.12.2022 - 01.12.2022
Pravidelná
Ne
Organizátor
JIC, zájmové sdružení právnických osob
Adresa
Purkyňova 649/127
Brno – Medlánky
612 00
Kraje
Jihomoravský
Url adresa
Registrace od - do
22.10.2022 - 30.11.2022
Typ
Žáci a studenti
Obor
Ostatní
Cílové skupiny
studenti SŠ, studenti VŠ
Hodnocení